BEN LEE chránič členkov ANKLE čierny

Výrobca BEN LEE
Kód produktu 199090.1000

Chrániče na členky Ben Lee sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu podporu a stabilizáciu členkového kĺbu počas tréningu a zápasov v bojových športoch. Tieto elastické chrániče sú ideálne pre kickbox, thajský box, MMA a iné športy, kde je dôležitá ochrana členkov.

Vlastnosti produktu:

Dizajn: Elastické chrániče na členky sú navrhnuté tak, aby pevne obopínali členkový kĺb, čím poskytujú stabilizáciu a podporu počas tréningov a súťaží. V hornej časti chráničov sa nachádza potlačené logo Ben Lee, ktoré pridáva športový vzhľad a reprezentuje kvalitu značky.
Materiál: Chrániče sú vyrobené z kombinácie 80 % polyesteru a 20 % gumy. Polyester zabezpečuje priedušnosť a pohodlie, zatiaľ čo guma poskytuje potrebnú pružnosť a pevnosť, aby chrániče správne držali na mieste.
Funkčnosť: Tieto chrániče na členky sú určené na stabilizáciu a ochranu členkového kĺbu pred zraneniami, ako sú vyvrtnutia a natiahnutia, ktoré sú bežné v kontaktných športoch. Elastický materiál umožňuje jednoduché nasadenie a prispôsobenie sa tvaru nohy.
Pre koho sú určené: Chrániče na členky Ben Lee sú ideálne pre športovcov, ktorí sa venujú bojovým športom, ako sú kickbox, thajský box, MMA a podobne. Poskytujú potrebnú ochranu a podporu, aby ste sa mohli sústrediť na svoj výkon bez obáv o zranenia členkov.

Starostlivosť: Chrániče sa ľahko udržiavajú. Po každom použití ich odporúčame ručne prať v studenej vode a nechať vyschnúť na vzduchu. Vyhýbajte sa používaniu sušičky a vystavovaniu priameho slnečného svetla, aby sa predĺžila ich životnosť.

Zabezpečte si chrániče na členky Ben Lee a trénujte s istotou a ochranou, ktorú potrebujete pre dosahovanie najlepších výkonov.

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca BEN LEE
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktBEN LEE chránič členkov ANKLE čierny
Vaše hodnotenie