BEN LEE chránič na zuby BREATH čierno-oranžový

Výrobca BEN LEE
Kód produktu 199096.1556
Už od 10,90 €
4 ks skladom
Zostáva len %1

Chránič na zuby Ben Lee BREATH je navrhnutý pre profesionálnych športovcov, poskytuje maximálnu ochranu a komfort počas kontaktných športov ako box, MMA a ďalšie. Jeho špeciálny dizajn a materiál zabezpečujú, že sa budete môcť sústrediť na svoj výkon bez obáv o zranenia zubov a úst.

Vlastnosti produktu:

Dizajn: Profesionálny chránič na zuby s extra hrubým gumovým okrajom a nastaviteľnou gélovou výplňou. Tento dizajn poskytuje ultimátnu ochranu pred zraneniami zubov a úst, zároveň umožňuje pohodlné dýchanie a komfort počas používania.
Materiál: Vyrobený zo 100 % polyolefínu, čo je vysoko odolný a bezpečný materiál, ktorý zaručuje dlhú životnosť chrániča. Thermoplastický materiál umožňuje individuálne prispôsobenie tvaru zubov.
Prispôsobenie: Chránič je nastaviteľný pomocou tepla. Návod na použitie je priložený: chránič zahrejte v horúcej vode, vložte do úst a pritlačte, aby sa formoval podľa vašich zubov a ďasien, čím zabezpečíte optimálny tvar a pohodlie.
Veľkosti: K dispozícii sú dve veľkosti:Junior: pre deti do 12 rokov
Senior: pre tínedžerov a dospelých od 12 rokov
Bezpečnosť: Chránič je CE certifikovaný podľa normy DIN EN 13277, čo zaručuje jeho kvalitu a bezpečnosť.
Pre koho je určený: Chránič na zuby Ben Lee BREATH je ideálny pre športovcov všetkých vekových kategórií, ktorí sa venujú kontaktným športom, ako je box, MMA, karate a ďalšie bojové umenia. Poskytuje potrebnú ochranu a zvyšuje bezpečnosť počas tréningov a súťaží.

Starostlivosť: Po každom použití chránič dôkladne opláchnite v studenej vode a nechajte vyschnúť na vzduchu. Pravidelne kontrolujte stav chrániča a v prípade opotrebenia ho vymeňte za nový.

Zaistite si profesionálnu ochranu so chráničom na zuby Ben Lee BREATH a užívajte si svoje tréningy s pocitom istoty a bezpečia.

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca BEN LEE
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktBEN LEE chránič na zuby BREATH čierno-oranžový
Vaše hodnotenie