BEN LEE klúčenka TOPEKA

Výrobca BEN LEE
Kód produktu 195029.1502
4,99 €
Vypredané

Štýlová a praktická kľúčenka od značky Ben Lee je ideálnym doplnkom pre každého fanúšika tejto športovej značky. Vyrobená z odolného gumového materiálu, kľúčenka je navrhnutá tak, aby vydržala každodenné používanie a zároveň pridala vášmu zväzku kľúčov športový nádych.

Vlastnosti produktu:

Dizajn: Kľúčenka má jednoduchý, ale výrazný dizajn s logom BENLEE na prednej strane. Logo je výrazné a dodáva kľúčenke jedinečný vzhľad, ktorý ocení každý fanúšik značky.
Materiál: Vyrobená zo 100 % gumy, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť. Guma je pružná a odolná voči opotrebeniu, takže kľúčenka vydrží aj náročnejšie zaobchádzanie.
Funkčnosť: Kľúčenka je ľahká a kompaktná, takže ju môžete ľahko pridať k svojim kľúčom, taške alebo batohu. Je ideálna na udržiavanie vašich kľúčov pohromade a zároveň dodáva vášmu každodennému príslušenstvu štýlový detail.
Pre koho je určená: Táto kľúčenka je ideálna pre všetkých, ktorí chcú vyjadriť svoju lásku k športu a značke Ben Lee. Je vhodná pre mužov aj ženy, bez ohľadu na vek.

Starostlivosť: Kľúčenku jednoducho udržiavajte čistú utieraním vlhkou handričkou. V prípade potreby ju môžete umyť mydlovou vodou a nechať vyschnúť na vzduchu.

Vyberte si kľúčenku Ben Lee a pridajte svojmu každodennému štýlu športový a moderný vzhľad.

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca BEN LEE
Veľkosť 4 OZ
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktBEN LEE klúčenka TOPEKA
Vaše hodnotenie