BEN LEE úderové terče VENTO - pár

Výrobca BEN LEE
Kód produktu 199220.1000
42,90 €
Vypredané

BEN LEE terče na údery sú navrhnuté na zvýšenie presnosti a rýchlosti úderových kombinácií. Sú vybavené smyčkami na zápästie pre zvýšenú bezpečnosť trénera aj boxéra. Tieto terče sú určené pre ľahký úder, nie pre tvrdé a silné údery.

Vlastnosti produktu:

Dizajn: Terče na údery sú navrhnuté s dôrazom na zlepšenie techniky a výkonu. Poskytujú trénerovi a boxérovi prostriedky na efektívne zdokonalenie rýchlosti, presnosti a koordinácie úderov. Sú ideálne pre tréningové sedenia a zdokonaľovanie techniky úderov.
Rozmery: Približne 34 x 18 x 3 cm (V x Š x H). Tieto kompaktné rozmery robia terče ľahko prenositeľnými a skladateľnými, čo umožňuje ľahkú manipuláciu počas tréningu.
Materiál: Vyrobené z 100 % polyuretánu, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Umelokožený materiál poskytuje dostatočnú ochranu pred opotrebením a zaisťuje, že terče vydržia aj pri intenzívnom používaní.
Bezpečnosť: Terče majú púzdra na zápästie, ktoré zabezpečujú bezpečné a stabilné uchytenie počas tréningu. Tento prvok zvyšuje bezpečnosť tréningu pre obe strany - trénera aj boxéra.
Pre koho sú určené: Tieto umelokožené terče na údery sú vhodné pre trénerov a športovcov, ktorí sa venujú bojovým športom ako box, MMA a iné. Sú ideálne pre tréningové sedenia a zdokonaľovanie techniky úderov.

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca BEN LEE
Veľkosť 4 OZ
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktBEN LEE úderové terče VENTO - pár
Vaše hodnotenie