Box vrece Katsudo plastel od 60 cm do 90 cm

Box vrece Katsudo plastel od 60 cm do 90 cm

Vážení zákazníci, box vrecia s výškou viac ako 90 cm nájdete na stránke pri produkte box vrece Katsudo plastel čierne, resp. červené alebo sivé. Tieto vrecia sa vyrábajú s novým logom. Obrázok vriec na stránke je ilustračný. Všetky box vrecia s dĺžkou 50 a 90 cm sa vyrábajú so závesom na popruh - ako na fotografii  modré vrece. K týmto vreciam je vhodné si zabezpečiť karabínu, ktorou sa popruhy spoja a vrece sa tak dá zavesiť. Vrecia väčších rozmerov majú záves reťaz. Box. vrecia Katsudo bez zveličenia predstavujú najkvalitnejšie boxerské vrecia na našom trhu. 20-ročné skúsenosti s ich výrobou nám umožňujú vyrábať vrecia, ktoré prakticky nepoznajú reklamácie a slúžia majiteľom desiatky rokov !!!
Box. vrecia sú okamžite k dispozícií. Sú vyrobené z veľmi  pevného materiálu PLASTEL.
HMOTNOSŤ VRIEC JE ORIENTAČNÁ. Box vrecia Katsudo plastel sú určené do interiéru.
Vrecia je možné prispôsobiť požiadavkám zákazníka /cena dohodou/.

Pri tréningu úderov a kopov na vreci je nevyhnutné používať boxerské rukavice a chrániče na nohy.
 Dodávka vriec: Vrecia Vám môžeme poslať kuriérom alebo dodať  na vopred dohodnuté miesto pri rozvoze (na našej trase) tovaru.  Cena za  dovoz pri našom rozvoze je 3 až 5 € v závislosti od hmotnosti vreca.
 R v poznámke  znamená, že záves je reťaz  a dodáva sa s vrecom, neobjednáva sa zvlášť a jej cena je v cene vreca. P v poznámke znamená, že vrece sa vešia na popruhy, ktoré sú na ňom našité.
 

 

Dostupnosť: skladom

Prevedenie:

39,90 €