Box. makiwara Katsudo Round

Box. makiwara Katsudo Round

Box. makiwara Round je veľmi praktický terč pre tréning boxerských úderov, umožňujúci tréning a zdokonaľovanie boxerských zručností. Na rozdiel od klasických láp, umožňuje  trénovať iným spôsobom a výrazne
rozširuje možnosti v technicko-taktickej príprave boxera. Pri cvičení s makiwarou Round si ani nespomeniete na mlátenie do medicinbalu, ktorý drží Váš tréningový partner.
Makiwara Round1 má spodný priemer 35 cm, vrchný priemer 22 cm a je vysoká 19 cm. Má tvar valca, ktorý je následne skosený. Tento tvar,na rozdiel od podobných výrobkov ale plochých, umožńuje, okrem iného,aj nácvik a tréning hákov a zdvihákov. Po bokoch sú dve rúčky na pevné uchopenie makiwary. Váha 1 kusa je cca 1,2 kg.

Makiwara Round 2 má spodný priemer 35 cm, vrchný priemer 22 cm a je vysoká 16 cm. Má tvar valca, ktorý je následne skosený. Tento tvar, na rozdiel od podobných výrobkov ale plochých, umožńuje, okrem iného,aj nácvik a tréning hákov a zdvihákov. Po bokoch sú dve rúčky na pevné uchopenie makiwary. Váha 1 kusa je cca 1 kg.

Iustračné foto.

Dostupnosť: skladom

Prevedenie:

41,00 €
46,90 € Ušetríte: 5,90 €

 
Podobné produkty
Arm makiwara Katsudo MAJOR
79,00 €
Okrúhla makiwara Katsudo
15,90 €