Chránič zubov OPRO Platinum Fangz Red Black Silver

Chránič zubov OPRO Platinum Fangz Red Black Silver

Chránič OPRO  PLATINUM je vyrobený z dvoch vrstiev. Odolná vonkajšia vrstva slúži pre dokonalú ochranu pred nárazom a úderom. Flexibilná vnútorná vrstva pre vynikajúci komfort a pohodlie. Vzdušné kanáliky pre maximálne tlmenie a ochranu. Absorbčná vrstva na vnútornej čeľusti. Patentovaná rebrovaná technológia s dokonalým prispôsobením sa a ochranou pred úrazom tváre a vnútornej čeľuste.

13 anatomických rebier v špičkovom materiáli „hi-flow“ tvarovaným a rozmiestneným tak, aby presne zodpovedal morfológii zubov. Po vytvarovaní sa rozdelia a vyvoria užívateľovi vnútorný kanálik na mieru.

Vnútorná absorbčná vrstva na ochranu zubov a mäkkého tkaniva. Strečové zóny dovolia vytvarovať OPRO chránič skoro pre všetky typy úst.

Patentovaný vidlicový držiačik umožňuje ľahký a presný proces tvarovania, minimálnu garantovanú hrúbku zahryznutia povrchu a vytvorenie systému prevzdušnenia. Po odstránení držiaka sa vytvoria vzduchové vankúšiky s neuveriteľným komfortom a ochranou.

Široká otvorená predná paleta pre ľahké dýchanie a rozprávanie.

Vynikajúce vytvarovanie a udržanie.

Od veku 7+. Vhodný pre všetky kontaktné športy. Nie je vhodný pre nositeľov fixného zubného strojčeka. Latex free – neobsahuje Latex.

Biomasterná prísada ničí až 99,99 % škodlivých baktérií.

Chránič  po zakúpení nie je možne,z hygienickych dôvodov vymeniť alebo vrátiť.

 

Dostupnosť: skladom

Prevedenie:

13,90 €
23,50 € Ušetríte: 9,60 €

 
Podobné produkty