Chrániče holení a priehlavkov ZEBRA PRO biele

Chrániče holení a priehlavkov ZEBRA PRO biele

Chrániče holení Zebra Pro ponúkajú dokonalú ochranu počas bojových umení a tréningu MMA.Chrániče holení a priehlavkov Zebra PRO sú vyrobené z prvotriednej koženky „FLX PU“. Anatomicky správne zakrivenie vnútornej viacvrstvovej peny EVA cez oblasť holenia a priehlavku v kombinácii s dvoma extra širokými remienkami na suchý zips zaisťuje veľmi dobré usadenie a stabilné držanie.
Dvojité polstrovanie cez strednú časť holennej kosti a priehlavku ponúka maximálne tlmiace vlastnosti. Dodatočný neoprénový výplňový klin medzi holennou časťou a priehlavkom tlmí náraz, aj keď je noha pri kopaní vystretá. Špičkový chránič pre najvyššie požiadavky.
Matný „FLX PU“ vonkajší materiál pre ľahké čistenie
Dvojité polstrovanie na holeni a priehlavku
Extra široký suchý zips pre bezpečné uchytenie
Anatomicky správne zakrivenie predkolenia a priehlavku
 Ich jadrom je kvalitná, viacvrstvová, vopred zakrivená EVA pena, ktorá poskytuje maximálnu ochranu oblasti holene a priehlavku pri vysokointenzívnom tréningu. Pridaná neoprénová výstelka pomáha tlmiť nárazy pri kopoch, aj keď je chodidlo vystreté v strede úderu. Vonkajší polyuretánový plášť je odolný a ľahko sa čistí, vďaka čomu sú tieto chrániče priehlavku dlhotrvajúcou formou ochrany, ktorá vydrží. Chrániče holení Zebra Pro majú tvarovo priliehajúcu, nekĺzavú štruktúru, ktorá zaisťuje tesné, pohodlné uchytenie a stabilné držanie, ktoré sa pri tréningu nehýbe. Popruhy so suchým zipsom držia holenné chrániče na mieste, čo vám umožňuje voľne sa pohybovať bez obáv, že sa chrániče posunú a odhalia oblasti nôh. Chrániče priehlavku Zebra PRO, navrhnuté špeciálne pre tréning Muay Thai, kickboxu, karate, MMA a iných bojových umení, sú ideálnym ochranným vybavením pre popredných profesionálov bojových umení. Prémiové vonkajšie materiály, ktoré sú odolné a ľahko sa čistia Vopred zakrivená EVA pena, ktorá chráni holeň a priehlavok bez šmýkania Dvojité polstrovanie na holeni a priehlavku pre maximálnu ochranu Extra široké zapínanie na suchý zips pre bezpečné uchytenie Otvorená päta na dosiahnutie maximálnej priľnavosti a stability na podložkách

Dostupnosť: skladom

Prevedenie:

59,90 €