Prečo nakupovať cez internet

Prečo nakupovať cez internet? Aká je vlastne základná myšlienka?

Čas sú peniaze

Nakupujete v pohodlí svojho domova. Žiaden stres, žiadne naháňanie. Nemusíte absolvovať cestu (povedzme v nečase) a navštíviť nejaké najbližšie obchodné centrum (malopredajňu). Nemusíte sa pozerať na otváracie hodiny - my máme otvorené 24 hodín denne 7 dní v týždni. Čiže šetríte si svoj čas a financie. (a pamätáte sa? Aj čas sú peniaze) Skúste si napríklad len prepočítať, čo Vás stojí cesta.

Mimo dobrého nákupu Vám teda ponúkame aj šetrenie Vášho času a peňazí. Ušetrený čas viete určite využiť pre seba ovela príjemnejšie a zmysluplnejšie. Objednaný tovar Vám dovezieme priamo až ku Vám domov- pri objednávke kuriérom.. Ak ste zvolili nesprávnu veľkosť, vymeníme Vám ju. Samozrejme, tovar musí byť nepoškodený a nepoužitý.

Vernostný systém

Pre stálych klientov tu máme vernostný systém, ktorý Vám umožní po dosiahnutí istého obratu nakupovať lacnejšie. Vaše ceny budú upravené o príslušné percento zľavy. Jednou z hlavných podmienok získania vernostnej zľavy je byť registrovaným užívateľom a každú objednávku realizovať až po prihlásení sa. Uľahčíte si tým nielen prácu pri vyplňovaní objednávkového formulára ale okrem možnosti získania vernostnej zľavy, Vám ponúkame v prehľadnej forme zoznam doposiaľ realizovaných objednávok.