PTP posilňovacia pomôcka Grip Trainer

Výrobca PTP
Kód produktu 920014
14,90 €
Vypredané

Predstavujeme PTP Strength Grip
PTP Strength Grip je navrhnutý na posilnenie prstov, zápästia a predlaktia. Tento posilňovač je ideálny pre každého, kto chce zvýšiť silu rúk a predlaktí, či už pre športové účely, rehabilitáciu alebo zlepšenie každodenných činností.

Hlavné Vlastnosti:
Nastaviteľný Odpor: Posilňovač ponúka nastaviteľný odpor v rozmedzí od 10 kg do 40 kg, čo umožňuje prispôsobenie intenzity tréningu podľa vašich potrieb a schopností.
Vhodný pre Všetky Úrovne: Je vhodný pre všetky úrovne fyzickej kondície a veľkosti rúk, čo z neho robí univerzálny nástroj pre každého.
Protišmykový Úchop: Ergonomický dizajn s protišmykovým úchopom zabezpečuje optimálny komfort počas používania, čo umožňuje dlhšie a efektívnejšie cvičenie.
Odolné Oceľové Pružiny: Oceľové napínacie pružiny sú vyrobené tak, aby vydržali dlhodobé a intenzívne používanie, čo zaručuje trvanlivosť a spoľahlivosť produktu.
 
Posilnite svoje prsty, zápästia a predlaktia s PTP Strength Grip a dosiahnite nové úrovne sily a výkonnosti. Tento praktický a efektívny nástroj vám pomôže zlepšiť silu rúk a predlaktí pre lepší výkon vo vašich obľúbených športoch alebo každodenných aktivitách. Vyskúšajte ho ešte dnes!

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca PTP
Veľkosť 4 OZ
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktPTP posilňovacia pomôcka Grip Trainer
Vaše hodnotenie