PTP členkové adaptéry, čierne

Výrobca PTP
Kód produktu 920006.1000
14,90 €
Vypredané

Predstavujeme PTP Členkové adaptéry
Vytvorte si vlastný odporový systém s PTP Členkovými Popruhmi a individuálnymi Elite-Powertubes. Tento produkt je navrhnutý tak, aby ste mohli pripojiť viacero PTP Elite PowerTubes a dosiahnuť tak požadovaný odpor. Je ideálny na tréning bedier a dolných končatín, ako aj na doplnenie rôznych pilatesových cvičení.

Hlavné Vlastnosti:
Maximálny Komfort: Vyrobené z mäkkého neoprénu, PTP Členkové Popruhy poskytujú vysoký komfort počas cvičenia. Mäkký materiál znižuje riziko odierania a poskytuje pohodlné nosenie aj pri dlhšom tréningu.
Nastaviteľnosť: Členkové popruhy sú plne nastaviteľné, aby vyhovovali každej veľkosti členka. Nastaviteľný dizajn zabezpečuje, že popruhy pevne sedia a neklzkajú počas cvičenia.
Jednoduché Použitie: Vďaka praktickému suchému zipsu je montáž a demontáž popruhov veľmi jednoduchá. Môžete rýchlo a ľahko pripojiť alebo odpojiť PowerTubes podľa potreby, čo robí vaše tréningy efektívnejšími.
Využitie:
PTP Členkové Popruhy sú ideálnym doplnkom pre každého, kto chce zvýšiť efektivitu svojich tréningov. Či už ste začiatočník alebo pokročilý športovec, tento produkt vám pomôže zlepšiť silu a flexibilitu dolných končatín. Je tiež skvelým doplnkom k pilatesovým cvičeniam, ktoré vyžadujú odporový tréning pre posilnenie a tvarovanie svalov.

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca PTP
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktPTP členkové adaptéry, čierne
Vaše hodnotenie