PTP fit lopta COREBALL, sivá - 75cm

Výrobca PTP
Kód produktu 920015.1565
46,90 €
1 ks skladom

Predstavujeme PTP Coreball
PTP Coreball je navrhnutý na zlepšenie sily jadra, rovnováhy, flexibility a držania tela. Keď sa vaše telo snaží udržať stabilitu na lopte, aktivuje stabilizačné svaly. Táto aktivácia svalov jadra zlepšuje rovnováhu, zarovnanie chrbtice a motorickú koordináciu. PTP Coreball tiež poskytuje náročné prostredie pre funkčný fitnes tréning a pilatesové cvičenia.

Hlavné Vlastnosti:
Komerčná Kvalita: Anti-burst štruktúra s hmotnostnou kapacitou až 1000 kg (2200 lb) a protišmykovou textúrou zaručuje bezpečnosť a dlhú životnosť lopty.
Posilnenie Jadrových Svalov: Pomáha pri rozvoji stabilizácie jadra, čo je kľúčové pre celkovú silu a rovnováhu tela.
Zlepšenie Držania Tela: Prispieva k uvedomeniu si správneho držania tela a zmierňuje bolesť chrbta, čo vedie k lepšiemu celkovému zdraviu chrbtice.
Prevencia Zranení: Odporúčaný nástroj na prevenciu zranení vďaka zlepšeniu svalovej rovnováhy a flexibility.
Kompletný Set: Súčasťou balenia je pumpa a cvičebná príručka, ktorá vám pomôže začať s cvičeniami a správne používať loptu pre maximálne výsledky.
 
Zlepšite svoju silu jadra, rovnováhu a držanie tela s PTP Coreball. Tento všestranný nástroj je ideálny pre funkčný tréning a pilatesové cvičenia, čím prispieva k vašej celkovej kondícii a pohode. Vyskúšajte ho ešte dnes a zažite výhody stabilizačných cvičení!

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca PTP
Veľkosť L
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktPTP fit lopta COREBALL, sivá - 75cm
Vaše hodnotenie