PTP odporová guma MICROBAND LIGHT, žltá

Výrobca PTP
Kód produktu 920010.6002
9,90 €
1 ks skladom

Predstavujeme PTP Microband
PTP Microband ponúka zvýšený odpor a je ideálny na silový a vytrvalostný tréning, ako aj na podporu rastu svalovej hmoty. Môže byť súčasťou rehabilitačného programu a je vynikajúci na tonizáciu sedacích svalov, spevnenie ramien a zlepšenie pohyblivosti bedier. Starostlivosť o gluteálne svaly a bedrá zohráva kľúčovú úlohu v rebalancovaní svalov tela a zmierňuje zbytočné napätie často kladené na svaly dolnej časti chrbta. Udržiavanie dobrej sily a pohyblivosti ramien je tiež zásadné pre väčšinu pohybov hornej časti tela.

Hlavné Vlastnosti:
Silový a Vytrvalostný Tréning: Microband je ideálny pre silový a vytrvalostný tréning a podporuje rast svalovej hmoty.
Aktivácia Svalov Dolnej Časti Tela: Poskytuje rôzne viacrozmerné cvičenia, ktoré podporujú aktiváciu sedacích svalov, silu a kondíciu bedier.
Ochrana Kĺbov: Pomáha budovať silu svalov, šliach a väzov, čím chráni kĺby pred zraneniami.
Progresívne Napätie: Zabezpečuje nepretržité a progresívne napätie, ktoré maximalizuje angažovanosť svalov, podporuje motorickú koordináciu a rovnováhu.
Zvyšovanie Telesného Vedomia: Môže zvýšiť povedomie o svalových nerovnováhach a zlepšiť propriocepciu, čo je pocit pre polohu a pohyb tela.
Stabilizácia Ramien: Môže byť použitý aj na cvičenia zamerané na stabilizáciu a integritu ramien.
Inštruktážna Príručka: Súčasťou balenia je užívateľsky prívetivá cvičebná príručka, ktorá vám pomôže maximalizovať výsledky.
Kvalitný Latex: Vyrobený z prémiového latexu pre optimálny komfort a odolnosť.
 
Zlepšite svoje tréningy s PTP Microband a dosiahnite lepšiu pohyblivosť a stabilizáciu svalov a kĺbov pre lepší výkon vo vašich každodenných aktivitách alebo obľúbených športoch. Vyskúšajte ho ešte dnes!

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca PTP
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktPTP odporová guma MICROBAND LIGHT, žltá
Vaše hodnotenie