PTP odporové gumy MEDIBAND, sada 3ks

Výrobca PTP
Kód produktu 920030.8287
29,90 €
Vypredané

Predstavujeme Kombinovanú Sadu Odporových Pásov
Tento špeciálny kombinovaný balíček obsahuje 3 úrovne odporu - Ľahkú, Strednú a Ťažkú, navrhnuté pre všetky úrovne fyzickej kondície a ciele. Mediband s viacvrstvovým latexom je navrhnutý na poskytnutie progresívneho odporového tréningu, ktorý efektívne kondicionuje svaly pre funkčné a špecifické športové pohyby.

Hlavné Vlastnosti:
Progresívny Odpor: Mediband je navrhnutý tak, aby poskytoval progresívny odpor, čo pomáha posilňovať svaly a zlepšovať funkčné a špecifické pohyby pre šport a každodenné aktivity.
3 Úrovne Odporu: Sada obsahuje 3 úrovne odporu - Ľahkú, Strednú a Ťažkú, čo umožňuje prispôsobiť intenzitu tréningu podľa vašich potrieb a cieľov.
Rôzne Použitia: Ideálna pre zlepšenie pohyblivosti, formovanie postavy, posilnenie svalov a podporu rastu svalovej hmoty.
Užívateľsky Prívetivá Príručka: Sada obsahuje užívateľsky prívetivú cvičebnú príručku, ktorá vám pomôže maximalizovať výsledky vášho tréningu.
Vysoká Kvalita: Vyrobené z prémiového latexu pre optimálny komfort a odolnosť.
 
Vyskúšajte túto Kombinovanú Sadu Odporových Pásov a dosiahnite svoje ciele v tréningu. S rôznymi úrovňami odporu a užívateľsky prívetivou príručkou dosiahnete maximálne výsledky pri posilňovaní svalov a zlepšovaní pohyblivosti. Začnite svoj tréning ešte dnes a uvidíte rozdiel!

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca PTP
Veľkosť 4 OZ
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktPTP odporové gumy MEDIBAND, sada 3ks
Vaše hodnotenie