PTP odporové gumy MICROBAND, sada 3ks

Výrobca PTP
Kód produktu 920031.8287
24,90 €
Vypredané

Predstavujeme PTP Microband X Set
PTP Microband X Set je kompletný set odporových pásov, ktorý ponúka rôzne úrovne odporu pre širokú škálu cvičení. Tento set je ideálny na silový a vytrvalostný tréning, podporu rastu svalovej hmoty a môže byť súčasťou rehabilitačného programu. Pásy sú vynikajúce na tonizáciu sedacích svalov, spevnenie ramien a zlepšenie pohyblivosti bedier. Pomáhajú vyvážiť svaly tela a znižujú napätie na dolnej časti chrbta, pričom podporujú silu a pohyblivosť ramien pre efektívnejšie cvičenie.

Hlavné Vlastnosti:
Rôzne Úrovne Odporu: Set obsahuje pásy s rôznymi úrovňami odporu, čo vám umožňuje prispôsobiť intenzitu tréningu podľa vašich potrieb a cieľov.
Strojovo Prateľné: Všetky pásy v sete sú prateľné v práčke pri 30°C/86°F, čo zaručuje optimálnu hygienu a ľahkú údržbu.
Odolný Pletený Materiál: Vyrobené z odolného pleteného materiálu, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť pásov aj pri intenzívnom používaní.
Silový a Vytrvalostný Tréning: Ideálny pre rôzne typy tréningov, ktoré podporujú rast svalovej hmoty, silu a vytrvalosť.
Aktivácia Svalov Dolnej Časti Tela: Poskytuje rôzne viacrozmerné cvičenia, ktoré podporujú aktiváciu sedacích svalov, silu a kondíciu bedier.
Ochrana Kĺbov: Pomáha budovať silu svalov, šliach a väzov, čím chráni kĺby pred zraneniami.
Progresívne Napätie: Zabezpečuje nepretržité a progresívne napätie, ktoré maximalizuje angažovanosť svalov, podporuje motorickú koordináciu a rovnováhu.
Zvyšovanie Telesného Vedomia: Pásy môžu zvýšiť povedomie o svalových nerovnováhach a zlepšiť propriocepciu, čo je pocit pre polohu a pohyb tela.
Stabilizácia Ramien: Vhodné aj na cvičenia zamerané na stabilizáciu a integritu ramien.
Inštruktážna Príručka: Súčasťou balenia je užívateľsky prívetivá cvičebná príručka, ktorá vám pomôže správne používať pásy a dosiahnuť maximálne výsledky.
Kvalitný Latex: Pásy sú vyrobené z prémiového latexu, čo zaručuje optimálny komfort a odolnosť.
 
Získajte PTP Microband X Set a posuňte svoje tréningy na vyššiu úroveň s rôznymi úrovňami odporu a všestrannými možnosťami cvičení. Vyskúšajte ich ešte dnes a zažite rozdiel v sile, stabilizácii a pohyblivosti vašich svalov a kĺbov!

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca PTP
Veľkosť 4 OZ
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktPTP odporové gumy MICROBAND, sada 3ks
Vaše hodnotenie