PTP švihadlo POWER

Výrobca PTP
Kód produktu 920041.1000
41,90 €
Vypredané

Predstavujeme PTP Power Jump Rope
Power Jump Rope je špeciálna skákacia švihadlo, ktoré disponuje závažnými rukoväťami na zlepšenie sily ramien, predlaktí a zápästí. Vlastné hliníkové rukoväte s anodizovaným povrchom poskytujú hladkú rotáciu pri každom skoku. Stačí len otočiť hliníkovým uzáverom a môžete ľahko odstrániť závažia alebo prispôsobiť dĺžku skákacej švihadla podľa vašej výšky.

Hlavné Vlastnosti:
Pre Svalovú Silu, Kardiovaskulárne Cvičenie, Vytrvalosť a HIIT Tréning: Power Jump Rope je vhodné pre viacero cvičebných štýlov, vrátane silového tréningu, kardiovaskulárneho cvičenia, vytrvalostného tréningu a HIIT cvičenia.
Prémiové Anodizované Hliníkové Rukoväte s Mäkkým, Protisklzným Povrchom: Rukoväte vyrobené z prémiového anodizovaného hliníka s mäkkým povrchom poskytujú maximálny komfort a účinnosť.
Vnútorný Kábel na Zosilnenie a Prevenciu Natiahnutia Švihadla: Vnútorný kábel pomáha posilniť švihadlo a zabraňuje jeho natiahnutiu v priebehu času.
Protibojové Ložiská na Maximalizáciu Rotácie Zápästia: Zabezpečuje plynulú rotáciu pri každom skoku, čím zvyšuje efektívnosť tréningu.
Odstrániteľné Závažia Pre Variabilné Zaťaženie (2 x 200 g): Možnosť odstránenia závaží umožňuje prispôsobiť úroveň výzvy podľa vašich potrieb a cieľov.
Možnosť Pripustenia na Mieru Podľa Osobnej Výšky (súčasťou sú inštrukcie): Power Jump Rope je možné orezať na požadovanú dĺžku, čo umožňuje prispôsobiť ho každej osobe.
 
Vylepšite svoj tréning s Power Jump Rope od PTP. S jeho špeciálnymi vlastnosťami ako odstrániteľné závažia, mäkké rukoväte a možnosť prispôsobenia dĺžky je to ideálny nástroj pre každého, kto chce dosiahnuť svoje cvičebné ciele. Získajte svoje Power Jump Rope ešte dnes a začnite skákať ku zdraviu!

Veľkostné číslo Obvod hrude (B) Celková dĺžka (A) Dĺžka rukávov (C)
XS 90 60 64
S 96 62 66
M 100 64 69
L 104 67 71
XL 108 69 73
XXL 112 71 75

 

Parametre
Výrobca PTP
Veľkosť 4 OZ
Podobné produkty nájdete aj tu:
Write Your Own Review
Ohodnoťte produktPTP švihadlo POWER
Vaše hodnotenie